• Wpisów: 39
  • Średnio co: 53 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 18:28
  • Licznik odwiedzin: 2 224 / 2146 dni
 
nicoleee16
 
0938_3892.jpeg


Tak strasznie śmieszą mnie puste lalki które co drugie słowo przeklinają, tapety kilogram i sapią do każdego żeby zwrócić na siebie uwagę. Czuje się zaszczycona że jedna z nich próbowała się że mną zaprzyjaźnić HEHE. Lubie poznawać nowych ludzi. Szczególnie gdy ci starzy zawodzą.
Ostatnio mam bardzo dużo wolnego czasu. Gdy tak jest bardzo dużo myślę. To jest zle. ZLE. Take straszne myśli i przemyślenia do których czasem nie powinnam dojść. Takie straszne chwilę mam. Choć brak samobójczych myśli. Nigdy takich nie mam. No dobra. Kiedyś. Ale teraz ogarnęłam. Co nie zmienia faktu że jest mi bardzo zle i smutno. Za dużo by było gdybym napisała  z jakich powodów. Bo od tego mam przyjaciół. Ale wsumie nie ma ŻADNEGO z nich przy mnie gdy tego potrzebuje i jestem z tym wszystkim sama. Właśnie. GDZIE WY JESTEŚCIE JAK JESTEM SAMA I WAS POTRZEBUJE ?Ale się przyzwyczaiłam. -gdyby któryś z was się zmaaartwil. Bez obaw. Daje radę. Pozdrawiam.
Tak sobie myślę.. w jakim stopniu inni ludzie mogą zastąpić innych. Czy to jest wogóle możliwe? Wydaje  mi się że tak. HEHE. Fajnie było wieczorem. Dawno takiej belki nie było. ♥

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego