• Wpisów: 39
  • Średnio co: 53 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 18:28
  • Licznik odwiedzin: 2 224 / 2146 dni
 
nicoleee16
 
Co powoduje u ludzi zazdrość? Mam w klasie pewną parę, która rozchodzi się i schodzi 372462734 razy w ciągu 2 lat. I to wszystko przez to, że ONA jest o niego tak chorobliwie zazdrosna, że gdy ON rozmawia z jakąś dziewczyną ONA natychmiast z nim 'zrywa' <haha>. Jak ten chłopak może z nią wytrzymać. Ja bym za drugim razem już chyba nie wróciła. Ale staram się ją zrozumieć. Jakas cząstką zaufania zawsze musi być. JEEEJ. Dzisiaj np. Zgłosiliśmy się na wykład na wykład na Uniwersytecie Śląskim. Zgłosiłam się tylko ja i Sonia i ON. Co na to ONA? FOCH DO KOŃCA ŻYCIA <cotomabyć?>

397a51590008a7d5511a1ee5.jpeg


Spróbujemy jeszcze raz. Okres próbny; 2 tygodnie. Jak będzie? Zobaczymy. Zapowiada się cudownie. Ale bardzo się boję, że się zawiedzie kolejny raz. Oby się postarał i żeby było super.

A ja.. kocham jego uśmiech, jego oczy i policzki. To jak nosi czapkę i to jak mówi poważnie i nagle wybucha śmiechem. Jego wzrok patrzący na mnie i żarty których myśli że nie rozumiem. To z jaką pasją opowiada i wspomina. Jego pewność siebie ale też dużą nieśmiałość. I gdy mówi że nie umiałby wytrzymać widoku mnie idącej za  rękę z innym chłopakiem. To że jest dla mnie wciąż nie odkrytą zagadką. Jeśli tym razem się nie uda-nie uda sięjuz nigdy.

Nie możesz dodać komentarza.